our.jpg

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ FORD

Якщо Ви хочете найкращого для свого автомобіля, подаруйте йому оригінальні запчастини Ford. Вони є оригінальним обладнанням для автомобілів Ford і допомагають повністю відновити їх характеристики та надійність. Крім того, всі запчастини Ford підтримуються компанією Ford Motor Company і побудовані з інженерним досвідом, який може походити лише від виробника, що має понад 100-річний досвід.

mc.jpg

ЗАПЧАСТИНИ MOTORCRAFT

Motorcraft – це високоякісні запчастини, що рекомендуються компанією Ford Motor Company виключно для автомобілів Ford, Lincoln та Mercury за конкурентними цінами. Це означає, що вони підходять правильно одразу, допомагаючи скоротити час простою автомобіля та уникнути повторних візитів.

Omnicraft-Visuel1.png

ЗАПЧАСТИНИ OMNICRAFT™

Omnicraft - це ексклюзивна марка преміальних запчастин для автомобілів, відмінних від Ford.  Маючи понад століття надбань для запчастин, Omnicraft забезпечує чудову якість і сумісність, та є переважним вибором професійних техніків з автомобільних технологій.  Omnicraft розроблений компанією Ford Motor Company.

Це перша марка деталей, яку компанія Ford Motor представила за 50 років, але її спадщина значно глибша, і починається вона з Motorcraft® - давно визнаного бренду, який потрібно використовувати для високоякісних, специфічних рішень під час ремонту автомобілів Ford та Lincoln.  З доповненням Omnicraft Ви отримуєте доступ до високоякісних запчастин за конкурентоспроможними цінами для всіх інших основних брендів, відмінних від Ford.

Запчастини Omnicraft підтримуються компанією Ford Motor Company і конкурують з пропозиціями преміальних запчастин.  Omnicraft пропонує найчастіше використовувані запчастини для технічного обслуговування та легкого ремонту, включаючи масляні фільтри, гальмівні колодки та диски, супорти, стійка, радіатори, маточини колеса, повітряні фільтри двигуна та салону автомобіля, а також стартери та генератори.  Лінійка продуктів постійно розширюється та доповнюється новими позиціями.

Запчастини для вашого бізнесу

Крім високоякісних автосервісних послуг власникам автомобілів, деякі дилери при підтримці Імпортера, також постачають оригінальні запасні частини Ford та Motorcraft незалежним сервісним станціям та магазинам. 


Купуючи оригінальні запасні частини у дилерів Ford, що здійснюють оптові продажі, Ви отримуєте ряд переваг: 
• Конкурента ціна 
• Кваліфікований персонал, спеціально відведений для роботи з оптовими клієнтами 
• Якісні запчастини з гарантією 
• Забезпечення доступу до онлайн-каталогу запчастин «FordEcat+» 
• Підтримка розвитку Вашого бізнесу 
• Забезпечення комунікаційними матеріалами 

 
 

Запчастини Форд

Переваги офіційних запчастин Форд. Каталог запчастин Ford дозволяє скористатися широким асортиментом оригінальних і аналогів деталей для будь-яких моделей авто. Вироби пройшли сертифікацію, тому в їх міцності і надійності можна не сумніватися.

Крім комплектуючих, можна вибрати витратні матеріали або аксесуари для власного автомобіля. Щоб замовити запчастини Форд, можна скористатися кількома варіантами:

  • Актуальна база запасних частин оригінального виробництва. Єдиний каталог дозволяє вибирати запчастини Форд за моделями і років випуску, а також з огляду на тип кузова і наявність модифікацій.
  • Каталог замінників зі зручним пошуком по році випуску і моделям машин, випущених в різних регіонах світу.
  • Запчастини Форд Транзит можна підшукати за VIN кодом – унікальним номером автомобіля, який дає стовідсотково вірний результат вибору.

Запчастини Форд Транзит

Оригінальні запчастини для Форд. Для зручного пошуку в інтернеті досить заповнити спеціальну форму, вказавши відому технічну базу конкретної версії автомобіля. Вибір відбувається за типом мотора і коробки передач, що вказуються у відповідних полях. Вибравши модифікацію транспортного засобу, власник переходить на сторінку видачі, де йому залишається знайти оптимальне рішення. Наші фахівці допоможуть вибрати запчастини Форд Транзит, щоб відновити працездатність транспортного засобу в стислі терміни. Замовити деталі Ford можна для наступних вузлів ТЗ:

  • Двигун – основні комплектуючі деталі паливної, впускний/випускний, охолоджуючої системи, елементи системи запалювання і механізму газорозподілу та інші запчастини Форд дизель і бензин.
  • Трансмісія – коробка передач в зборі (МКПП і АКПП), зчеплення і конструктивні елементи (троси, важелі, підшипники, шестерні та інше).
  • Рульове управління – привід рульового механізму, колонка, складові елементи.
  • Шасі – компоненти підвіски, задній міст, піввісь переднього моста, елементи гідравлічної і пневматичної систем гальмування.

На нашому сайті ви знайдете автозапчастини Форд, які спеціально створені для конкретної моделі з її модифікаціями. Це дозволить виключити швидкий знос і інші неприємні аспекти, що виникають при використанні неоригінальних комплектуючих. Досвідчені співробітники підкажуть ідеальний варіант вирішення проблеми, зберігаючи ваш час і гроші. Не відмовляйте собі в задоволенні замовити автозапчастини Форд від перевіреного постачальника.