Про компанію

«НІКО Форвард Мегаполіс» — концептуальний 3-S комплекс, що об`єднує автосалон Ford, сервіс, продаж запчастин та аксесуарів. Дилерський центр "НІКО Форвард Мегаполіс" стане першим автоцентров, що відкриє свої двері для клієнтів с складі Автомобільного Мегаполіса "НІКО" на Бориспільському шосе. У салоні «НІКО Форвард Мегаполіс» представлений весь модельний ряд автомобілів Ford, як легкові, так і комерційні моделі.

DSC_1675.jpg

Враховуючи концепцію 3-S, до послуг наших Клієнтів: просторий сучасний шоу-рум, який побудовано за всіма стандартами бренду Ford, зона післяпродажного обслуговування, магазин аксесуарів, зона відпочинку на 1 та на 2 поверсі, кафе.

Сервіс «НІКО Форвард Мегаполіс» включає 10 постів, у тому числі 2 мийки та 2 пости інтерактивної прийомки. Особлива гордість автоцентру — новітні комп`ютерні системи діагностики. Також звертаємо Вашу увагу, що у нашому автоцентрі Ви можете постійно розраховувати на актуальні сезонні пропозиції та акційні знижки.

103-avtosalon-ford-niko-avtomaniya-jpg.jpg

Для наших Клієнтів доступний повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, придбання авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in. Аби зробити нашу співпрацю постійною та забезпечити Вам найвищий рівень комфорту, для кожного Клієнта діє накопичувальна Програма Лояльності «5 Діамантів», яка гарантує знижки на придбання авто, послуги офіційного сервісу, покупку аксесуарів та запчастин. У нашому автоцентрі Ви можете сподіватись на преміальне обслуговування в усьому!

03.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «НІКО Форвард Мегаполіс», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном +38 (044) 392-11-11. Ми завжди раді Вам.