Новий фургон Transit

Інтер’єр останньої версії Ford Transit привносить свіжий подих у культовий дизайн. Салон з продуманим дизайном отримав нову панель приладів і забезпечує зручний доступ до цілої низки передових технологій.

1-1.jpg

Унікальний вантажний відсік у поєднанні зі зручністю доступу

Вантажний відсік нового Transit вражає за всіма трьома параметрами: довжиною, шириною (від однієї колісної арки до іншої) та корисною внутрішньою висотою. У вантажному відсіку об’ємом 15,1 куб. м ви можете розташувати вантаж довжиною понад 3 м. А завдяки вантажопідйомності, що сягає 2,1 т, Вам ніколи не бракуватиме місця чи можливостей для перевезення практично будь-чого. Широкі бокові вантажні двері, оптимізована висота отвору та підніжка для доступу ззаду теж сприяють легкому доступу до вашого вантажу.

1-2.jpg

Допомагає вам працювати розумніше

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

1-3.jpg

Нова удосконалена технологія двигунів

З лінійкою досконалих 2,0-літрових дизельних двигунів Ford EcoBlue наступного покоління новий Transit став ще потужнішим і більш економічним, ніж будь-коли. На вибір доступні три силові агрегати потужністю до 185 к.с. з максимальним крутним моментом 415 Н·м, тож ви гарантовано зможете обрати варіант, що задовольняє саме ваші потреби. Усі двигуни відповідають жорстким вимогам екологічного стандарту Euro 6.2.

Купити Ford Транзит

Ford Transit. Ford Transit залишається затребуваним на вітчизняному ринку, через те що виконаний у вигляді фургона класу «M». Світова прем'єра моделі відбулася в США в рамках автосалону 2013 року. Збираючись купити Ford Транзит, слід враховувати, що автомобіль призначається для комерційної експлуатації. З цієї причини детальне вивчення особливостей інтер'єру не є метою даного огляду. Краще відразу перейти до технічних параметрів, які будуть відігравати важливу роль для покупця.

Сьогодні купити Ford Транзит можна в декількох версіях. Модель L2 отримала колісну базу в 3,3 метри. Довжина кузова автомобіля склала 5,5 метрів. Іншим варіантом виступає L3, де колісна база становить 5,9 метрів. У моделі Jumbo колісна база є аналогічною, а загальна довжина становить 6,7 метрів. Останній варіант має найбільшу висоту даху, а також поставляється у вигляді задньопривідної і повнопривідної моделі. Для L2 і L3 передбачені на вибір:

  • передній;
  • задній;
  • повний привід.

Навіть вибираючи саму компактну модель Ford Транзит, власник зможе возити вантажі до 3,1 метра завдовжки, а їх висота може скласти 1,9 метрів. Ширина фургона буде однаковою незалежно від обраної моделі кузова. Вантаж, який можна підняти на борт, може становити до 10 куб.м. в обсязі, що на 10 відсотків перевищує можливості попередніх поколінь.

Вивчаючи салон Форд Транзит, можна прийти висновку, що творці намагалися використовувати кожен сантиметр з користю. З цієї причини тут реалізовані різноманітні ніші, бокси і навіть підстаканники. У водія буде можливість розташувати тахограф або рацію, для яких передбачено відповідне місце. З огляду на вищесказане на Форд Транзит ціна виглядає максимально виправданою. Найоригінальнішим рішенням машини виступає бокс на панелі приладів, де знаходяться виходи AUX і USB. Тут же можна організувати повноцінну розетку на 230 Вольт.

Форд Транзит ціна

Ефективні дизельні двигуни. Під час руху автомобіль використовує 2,2 літровий дизель Duratorq TDCi. Силова установка може пройти форсировку, щоб отримати продуктивність на рівні 100, 125 або 155 кінських сил. Визначившись з приводом, силовий агрегат можна встановити в поздовжньої або поперечної площині. Незалежно від комплектації автомобіль отримує 6-ступінчасту коробку передач механічного типу.

Також Ford Транзит можна оснастити одним з трьох 2,2 літрових бензинових двигунів, які поєднуються з шестиступінчастою трансмісією. Завдяки унікальним інженерним рішенням, які були використані при конструюванні двигунів, у власника авто з'явилася можливість економно використовувати паливо і знизити викиди CO2. Форд Транзит швидко прогрівається навіть за умов дуже низьких температур. Наявність контролю вертикальної стабільності дозволяє виключити небезпеку перекидання на дорозі. При наявності небезпечної ситуації задіюється гальмівна система, стабілізуючи положення машини. Офіційний дилер запропонує широкий вибір комплектацій, а на Форд Транзит ціна зробить покупку ще більш вигідною.