Оберіть, будь ласка, мову.
×
_F2A1732.jpg

Автомобіль в кредит

Автосалон «НІКО Форвард Мегаполіс» є офіційним дилером компанії Ford в Україні, що дає нашим клієнтам можливість придбати прекрасний надійний автомобіль прямо з заводу. Лояльна кредитна політика робить запропоновані нами автомобілі доступними для кожного.

Переваги наших програм
Завдяки індивідуальним програмами банків партнерів ми забезпечуємо найвигідніші умови для наших клієнтів. Кожен може підібрати кредит, який повністю його задовольнить .
Ми пропонуємо доступний розмір початкового внеску, від 0%, низькі процентні ставки і тривалі терміни кредитного договору (до 7 років). Все це робить процес придбання автомобіля неймовірно простим і приємним, а також дозволяє купити саме ту машину, про яку ви завжди мріяли.

Індивідуальний підбір кредиту та допомога в оформленні
Вас лякає паперова тяганина? Фінансові менеджери автосалону «НІКО Форвард Мегаполіс» із задоволенням допоможуть підібрати програму, яка підходить саме вам і зробить процес співпраці найбільш комфортним. Крім того вам буде професійно надано весь необхідний супровід на кожному етапі оформлення кредиту.

Щоб отримати консультацію з умов кредитування, просимо звертатися до фінансового консультанта Лисенко Наталії за тел.(044) 392-11 11 або на електронну пошту nataliia.lysenko@ford.niko.ua

 
СКАЧАТИ КРЕДИТНІ УМОВИ CreditAgricole
 
CКАЧАТИ КРЕДИТНІ УМОВИ KredoBank

CКАЧАТИ КРЕДИТНІ УМОВИ KredoBank "Столичний"

СКАЧАТИ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ CreditAgricole