Оберіть, будь ласка, мову.
×

Transit Connect

Опис моделі Transit Connect

Цей витривалий, практичний та надійний фургон пропонує значний вантажний простір – 2,9 м3 у L1 (версії з короткою колісною базою) та 3,6 м3 у L2 (версії з довгою колісною базою), а вантажопідйомність складає до 1 000 кг.

Крім того, оригінальна перегородка з можливістю наскрізного завантаження дозволяє безпечно розміщувати у фургоні труби, драбини та інші вантажі довжиною до 3,0 м у L1 та 3,4 м у L2. 
Ряд удосконалених бензинових і дизельних двигунів у поєднанні з 5- або 6-ступінчатою механічною трансмісією забезпечують потужність і крутний момент високого рівня, а також виключну паливну економічність – від 3,36 л / 100 км з викидами СО2 в обсязі лише 105 г/км.

Удосконалені технології допоможуть вам залишатися на зв’язку, розважать вас і забезпечать захист і безпеку. До їх числа входить система активної зупинки у місті, яка на малій швидкості відчуває наближення зіткнення й автоматично застосовує гальма.

Завдяки багатоцільовому подвійному передньому сидінню для пасажирів, що дає вам можливість перевозити до трьох осіб у моделі Van, а також версіям Double-Cab-in-Van і Kombi, у яких можуть розміститися до семи осіб, ви маєте змогу брати з собою групу працівників для виконання кожного робочого завдання, а також необхідні для цього матеріали та обладнання.