Оберіть, будь ласка, мову.
×

Tourneo Custom

Tourneo Custom

Вже сьогодні ви можете купити новий Tourneo Custom – автомобіль, що вмістив все краще від авто марки Форд, призначених для постійних пасажирських перевезень. Ця модель ідеально поєднує в собі відмінні технічні характеристики і привабливу зовнішність. 


																			Комфорт і потужність в одному автомобілі
Комфорт і потужність в одному автомобілі

Цей унікальний 8-9-тимісний автомобіль належить до класу «люкс». Торнео Кастом дарує водієві абсолютно нові рівні комфорту і технологій саме в сегменті транспорту, призначеного для перевезення людей навіть на дуже далекі відстані.  

Що всередині? Салон, що нагадує легкове авто, вдосконалені задні сидіння, які можуть легко трансформуватися за першим бажанням пасажира. 


																			Тільки передові системи і функції
Тільки передові системи і функції

Tourneo Custom можна купити з максимально передовими системами і функціями, наприклад: 

• Ford SYNC – технологія голосового управління, підключення телефона/MP3-плеера, яка здатна подзвонити в аварійні служби у разі, якщо ви потрапили в ДТП;
• технологія Auto-Start-Stop дозволить значно заощадити пальне.
Не можна не відзначити унікальний аеродинамічний дизайн Торнео Кастом, адже це одна з причин високих швидкісних можливостей авто.
Одним словом, купити безпечний і розкішний Торнео Кастом необхідно тим, хто шукає кращого помічника для бізнесу або сім'ї.