Оберіть, будь ласка, мову.
×

Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect (Форд Торнео Коннект)

Модель Tourneo Connect, що демонструє достатню багатофункціональність та рівень безпеки для вирішення складнощів у повсякденному житті, отримала найкращий у своєму класі п’ятизірковий рейтинг від Euro NCAP і має п’ятимісний салон, у той час як у версії Grand Tourneo Connect достатньо місця для сімох пасажирів.

Оновлений Tourneo Connect – це особливий вид транспортного засобу, адже його можна назвати розумним мінівеном.


																			Багатофункціональний
Багатофункціональний
Розумний тому, що багатофункціональний: у Tourneo Connect можуть розміститися п’ять пасажирів, а у версії Grand Tourneo Connect – до семи. Завдяки 16 конфігураціям розташування сидінь можна легко створити простір для вантажу та обладнання, що може колись знадобитися.   																			Неперевершена потужнісь та виключною паливна економічність
Неперевершена потужнісь та виключною паливна економічність

Розумний тому, що надає вам можливість насолодитися неперевершеною потужністю та виключною паливною економічністю завдяки удосконаленим бензиновим і дизельним двигунам. Наприклад, революційний бензиновий агрегат EcoBoost витрачає до 8,0 л / 100 км у 1,6-літровій версії потужністю 150 кінських сил з 6-ступінчатою автоматичною трансмісією та до 5,6 л / 100 км у 1,0-літровій версії потужністю 100 кінських сил з 6-ступінчатою механічною коробкою передач. Удосконалені дизельні версії витрачаюьб 4,4 л / 100 км.


																			Унікальні технології полегшать вам життя
Унікальні технології полегшать вам життя

Розумний тому, що унікальні технології полегшать вам життя. А це такі системи, як Ford SYNC з голосовим управлінням, що дозволяє здійснювати та приймати телефонні дзвінки, а також контролювати музичні опції за допомогою звичайних голосових команд. Також це технологія активної зупинки у місті, що допомагає уникати зіткнень на малій швидкості шляхом автоматичного гальмування.


																			Забезпечує ваш душевний спокій
Забезпечує ваш душевний спокій

Розумний тому, що забезпечує ваш душевний спокій: 5-місна модель Tourneo Connect – це перший та єдиний автомобіль у своєму сегменті, що досяг максимального 5-зіркового рейтингу безпеки відEuro NCAP.


																			Розумний вибір
Розумний вибір

Додайте безліч технічних рис і засобів комфорту, які ви очікуєте від пасажирського автомобіля преміум-класу, а також дизайн і якість збірки, що виконана для надійного використання протягом тривалого часу – і Tourneo Connect стане для вас розумним вибором.