Оберіть, будь ласка, мову.
×

Fiesta

Ford Fiesta нового покоління отримав оновлений вигляд і нові можливості. Познайомившись з його продуманим дизайном, ви переконаєтеся, що в цьому авто значно більше приємних сюрпризів, ніж здавалося на перший погляд.

Запис на тест-драйв
Огляд Нового Ford Fiesta

Ультрасучасний стиль і персоналізація, що роблять його автомобілем, який справді відповідає вашим смакам. Ще більше передових технологій і корисних функцій. А також — захоплюючі враження від керування, які обов'язково викличуть у вас щасливу посмішку. Ford Fiesta нового покоління отримав новий вигляд і нові можливості. Познайомившись з його продуманим дизайном, ви переконаєтеся, що в цьому авто значно більше приємних сюрпризів, ніж здавалося на перший погляд.


																			Тепер автомобіль оснащено інтелектуальними технологіями
Тепер автомобіль оснащено інтелектуальними технологіями
А в технологій завжди має бути певна мета. Усі передові функції та системи наче оживають, коли ви вмикаєте запалювання Fiesta нового покоління. Наприклад, технологія активної допомоги під час паркування, адаптивний круїз-контроль, система допомоги в збереженні смуги руху, система розпізнавання дорожніх знаків... Познайомившись із цими корисними інтелектуальними технологіями, ви здивуєтеся, як раніше могли обходитися без них.

																			Насолоджуйтеся потужністю. Оцініть економність
Насолоджуйтеся потужністю. Оцініть економність
Для чого вибирати між захоплюючою потужністю та економією палива? Fiesta нового покоління дарує вам все разом. До ваших послуг бензиновий двигун EcoBoost об'ємом 1,0 літра — п'ятикратний переможець в номінації «Міжнародний двигун року». Система Auto-Start-Stop економить пальне щоразу, коли ви зупиняєтеся на світлофорі, а вдосконалені динамічні характеристики і прекрасна керованість дозволяють отримати справжнє задоволення від керування.


																			Комфортний і водночас динамічний. Оснащений корисними інтелектуальними технологіями
Комфортний і водночас динамічний. Оснащений корисними інтелектуальними технологіями
Якщо інтелектуальні технології чудово працюють у вас вдома, то чому б не використати їх і у вашому авто? Саме тому Ford Fiesta нового покоління оснащений технологією SYNC 3, яка полегшує керування автом обілем, системою B&O PLAY, яка не дозволить вам нудьгувати під час подорожей, а також розсувним панорамним дахом, який зробить кожну поїздку приємнішою. Приготуйтеся відкрити для себе в комфортному та зручному салоні численні технології, про які раніше можна було лише мріяти.

																			Захист водія і пасажирів — пріоритетне завдання
Захист водія і пасажирів — пріоритетне завдання

В автомобілі Fiesta нового покоління використано безліч передових технологій, покликаних захистити вас, ваших пасажирів і автомобіль у випадку ДТП. Основні функції: Active City Stop, Door Edge Protector і SYNC 3 із системою екстреної допомоги Emergency Assistance. Окрім того, пропонується багато інших систем. Головним завданням деяких з них є попередження ДТП.