Оберіть, будь ласка, мову.
×

Ford Edge

Новий Ford Edge

 Новий Ford Edge — втілення досконалості. Ультрасучасний дизайн кузова в поєднанні з вишуканим оздобленням салону дарує відчуття розкоші навколо. Передові технології, що забезпечують новий рівень комунікаційних рішень і впевненого керування автомобілем, призначені для полегшення водіння в будь-яких ситуаціях.


																			Новий рівень досконалості
Новий рівень досконалості

 Аби поліпшити ваші враження від водіння, в новому Ford Edge запроваджено цілу низку новітніх технологій. Серед них — адаптивний круїз-контроль (Adaptive Cruise Control) із системами Stop and Go (старт-стоп) і Lane Centring (утримання автомобіля в середині займаної смуги). Ці системи бездоганно доповнюють одна одну, що дає вам можливість насолоджуватися кожною поїздкою і думати лише про важливе та приємне.


																			Спроектовано відповідно до найсуворіших стандартів
Спроектовано відповідно до найсуворіших стандартів

 У новому Edge продуманий дизайн поєднується з прискіпливою увагою до найдрібніших деталей. Нові двигуни, у тому числі сконструйований відповідно до найвищих стандартів 4-циліндровий дизельний двигун Ford EcoBlue об’ємом 2,0 л, доповнені механічною 6-швидкісною коробкою передач або 8-швидкісним автоматом із дисковим перемикачем передач. Результат: потужний та економічний позашляховик із динамічними характеристиками, що забезпечують виняткову надійність і керованість.


																			Передові системи безпеки
Передові системи безпеки
 В новому Ford Edge використовується низка інтелектуальних технологій забезпечення безпеки, поєднання яких дозволяє максимально захистити вас, членів вашої родини та інших учасників дорожнього руху. Одні технології, наприклад, подушки безпеки для всіх пасажирів у салоні, допомагають захистити членів вашої родини у разі ДТП. Інші ж, такі як система попередження зіткнень (Pre-Collision Assist), покликані не допустити ДТП.

																			Візьміть із собою все потрібне
Візьміть із собою все потрібне
Чи збираєтеся ви в подорож у довгоочікувану відпустку, на сеанс шопінг-терапії, чи то на заплановану гру в гольф — у новому Ford Edge знайдеться місце для всього необхідного. Навіть дуже високі пасажири зможуть розміститися з комфортом на задніх сидіннях. Знімний причіпний пристрій, що встановлюється за додатковим замовленням, і поздовжні лаги багажника на даху дозволять збільшити і без того значну багажну місткість автомобіля.