Оберіть, будь ласка, мову.
×

FORD Edge

Запис на тест-драйв
Новий Ford Edge

Окраса лінійки позашляховиків. Новий Ford Edge є втіленням сучасної витонченості. Потужна прийомистість, ультрасучасний стиль та новітні технології — ось що виділяє це авто серед інших. Сміливий і вражаючий на дорозі, цей автомобіль — більше, ніж позашляховик, це впевнена заявка на перемогу! 


																			Адаптивне кермування
Адаптивне кермування

Ця додаткова нова технологія робить водіння легким навіть на складних ділянках шляху. Вона безперервно відслідковує умови та спосіб їзди, підлаштовуючи передатне число кермового управління – кількість поворотів кермового колеса, необхідну для повороту. При низьких швидкостях, наприклад, під час паркування, Адаптивне кермування робить автомобіль маневренішим, зменшуючи необхідні зусилля для повороту. На високій швидкості Адаптивне кермування робить кермування чутливішим, полегшуючи поворот при меншому повороті керма. Чим менше зусиль, тим приємніша їзда.


																			Активне шумозаглушення
Активне шумозаглушення

Система активного шумозаглушення вимірює різкі звукові хвилі (на зразок шуму двигуна) і компенсує його. Вона відділяє їх від звуків, які ви хочете чути, — музики або розмови, для того, щоб останні звучали для вас кришталево чисто. Або ви можете відкинутися в кріслі і насолодитися тишею, зосередившись на дорозі.