Оберіть, будь ласка, мову.
×

Легкові автомобілі Форд

Fiesta
Представляємо
FORD Fiesta
за ціною від 429 035 грн.
Focus
Представляємо
FORD Focus
за ціною від 468 645 грн.
ECOSPORT
Представляємо
FORD ECOSPORT
за ціною від 543 230 грн.
Focus RS
Представляємо
FORD Focus RS
за ціною від 1 072 894 грн.
Kuga NEW
Представляємо
FORD Kuga NEW
за ціною від 578 225 грн.
Mondeo
Представляємо
FORD Mondeo
за ціною від 674 133 грн.
Mustang
Представляємо
FORD Mustang
за ціною від 1 197 882 грн.
Новий КА+
Представляємо
FORD Новий КА+
за ціною від 353 604 грн.

Модельний ряд Форд

Автомобілі Форд – це приклад високої якості за доступну і розумну ціну. Цей концерн почав своє існування з самого початку 20-го століття і завжди був прикладом надійності, сучасності та доступності. Завдяки подібним стандартам Форд не раз ставав найпопулярнішою іномаркою на території України і всього СНД, особливо це стосується моделі Форд Фокус, обсяги продажів якої часом просто вражають. Незважаючи на такий ажіотажний попит, виробник завжди був готовий задовольнити потреби покупців і ніколи не змушував занадто довго чекати нової версії своїх автомобілів.

Автомобілі Форд можна розділити на кілька класів:

  • легкові автомобілі середнього B класу;
  • легкові автомобілі C класу;
  • легкові автомобілі D класу;
  • позашляховики і пікапи;
  • мінівени;
  • комерційні фургони.

Зупинимося детальніше на кожному з них.

Легкові автомобілі середнього B класу

Звичайно, мова йде про супер-популярний малолітражний автомобіль Форд Фієста. Незважаючи на свій невеликий розмір, авто може задовольнити всі потреби автомобіліста:

  • їзда по місту, де його маневреність і компактний розмір послужать вам відмінну службу;
  • їзда за містом, де його економічне споживання пального дозволить вам істотно заощадити на середніх і дальніх поїздках.

Легкові автомобілі С класу

Серед тих, хто збирається купити Форд у Києві, більшість зупиняє свій вибір на Ford Focus, який є яскравим представником даного класу автомобілів. Надійність, місткість, практичність і довговічність в поєднанні з сучасним дизайном, економною витратою пального, невибагливістю в експлуатації і обслуговуванні, роблять цей автомобіль справді «народним». Знаючи про таку затребуваності автомобіля, ми намагаємося тримати достатній запас моделей різної комплектації, щоб вам не довелося довго чекати придбане авто.

Легкові автомобілі D класу

Далі концерн Форд продовжує модельний ряд представником бізнес-класу – Ford Mondeo. Мондео – ідеальний діловий автомобіль, чудовий вибір для автопарків компаній, а також посольств і представництв, для люксового сегменту таксі і прокатних автомобілів. Але найчастіше його набувають ті, хто цінує власний комфорт і безпеку пересування. Купити Форд бізнес-класу – це відмінне рішення для тих, хто вміє рахувати гроші і бачити вигоду.

Позашляховики і пікапи

Моделі Ford найчастіше асоціюються з легковими авто, але купити Форд можна і в більш місткому й прохідному виконанні. В порівнянні з багатьма іншими позашляховиками, ціни на Форд вельми привабливі. Не дарма Генрі Форд – це знакова фігура для американців: він подарував світові якісні автомобілі за доступною ціною, і Ford Explorer не виняток. Це справжній джип, який не боїться бездоріжжя. Він стане вірним помічником для шанувальників полювання, риболовлі, подорожей і міських жителів, які завжди відкриті новим перспективам.

Мінівени

Автомобілі Форд не даремно називають сімейними: вони відмінно підійдуть для великої і дружної сім'ї, роблячи її пересування ще більш зручним і комфортним. Якщо ви хочете купити Ford для великої родини, кращого варіанту, ніж Ford Galaxy вам не знайти. Він чудово підходить як для пересування по місту, так і для подорожей, в цьому автомобілі всім знайдеться місце і ніколи не буде тісно, а його місткий багажник дозволить взяти з собою все необхідне.

Комерційні фургони

Ford Tourneo – класичний представник комерційних автомобілів, що доповнюють модельний ряд Форд. Головною цінністю таких автомобілів є місткість їх кузова, але купити подібний Форд варто ще й через те, що в ньому передбачені всі зручності для водія, таким чином, щоб він менше втомлювався від дороги. Що стосується комерційної складової, вона теж на висоті – за розумні гроші ви отримуєте максимальну місткість і надійність.