НОВИЙ FORD KA+

Новий Ford KA + і KA + Active - це компактні п'ятидверні моделі з міцним кузовом,  з простором для п'яти пасажирів і багажу, з технологіями, включаючи систему зв'язку SYNC 3 і розважальну систему Ford, дощові склоочисники і автоматичні фари.

Oglad1.jpg

Економте на пальному, а не на задоволенні

KA+ допоможе Вам звести кількість поїздок на заправну станцію до мінімуму. Перш за все, новий та спритний 1,2-літровий бензиновий двигун був створений для підвищення ефективності в поєднанні з видатною продуктивністю, яку забезпечує потужність у 85 к. с. Крім того, вперше представлена в моделі KA+ система Auto Start-Stop автоматично вимикає двигун під час зупинок в транспортному потоці або на червоному сигналі світлофора, гарантуючи безперешкодний запуск в той момент, коли Ви знову будете готові рушати. Насправді, ефективність є невід’ємною частиною автомобіля: шини з низьким опором коченню, аеродинамічний дизайн, моторна олива, що забезпечує максимальне зниження сили тертя... Кожна дрібна деталь сприяє зменшенню витрати пального.

Oglad1.jpeg

Надзвичайний комфорт

KA+ — компактний, але в ньому досить місця для п’яти дорослих пасажирів. До того ж, він оснащений вражаючим переліком інтелектуальних технологій, покликаних зробити життя набагато простішим. Зручна система отримання доступу без ключа — це лише один із прикладів. Високотехнологічна медіасистема SYNC 3 теж подарує Вам безліч приємних відчуттів, адже вона дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном і відтворенням музики за допомогою інтуїтивних голосових команд. Система також сумісна з Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, за допомогою технології Applink Ви зможете користуватися деякими з улюблених застосунків для смартфону.

Oglad2.jpg

Турбота про Вашу безпеку

В KA+ передбачені інтелектуальні системи безпеки, що гарантують надійний захист для Вас, Ваших пасажирів та Вашого автомобіля. Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно відстежує рух транспортного засобу, а виявивши втрату зчеплення, автоматично застосовує гальма та знижує крутний момент, щоб утримати Вас на потрібній траєкторії руху. Недостатній тиск у шинах погіршує керованість та призводить до зростання витрати пального, тому КА+ також оснащений спеціальною контрольною системою, яка поінформує Вас, коли виникне потреба підкачати колеса.

Ford КА +

Ford КА +. Ford Ka є оновленою версією компакт-хетчбека А-класу, яка вже повним ходом продається в європейському регіоні. Якщо заглядати глибоко в історію, то Ford Ka з'явився перед широкою аудиторією автомобілістів більше 10 років тому і відразу ж справив незабутнє враження. Новий Форд КА + отримав досить компактні габарити, що зробило його відмінним міським автомобілем. Незважаючи на те, що до багажника складно дістатися, відсік отримав 185 літрів об'єму. Двигун відрізняється середнім споживанням, а салон досить просторий для щоденних поїздок.

Особливості, якими володіє Форд КА +, швидко привернули увагу прекрасної половини людства. Це не дивно, враховуючи нестандартний зовнішній вигляд, а також досить прийнятну вартість навіть у високій комплектації. Новий Ford КА + отримав перевірену часом основу у вигляді Ford Fiesta, на якій і збиралася модель.

новий Форд КА +

Можливі комплектації автомобіля. Практичність транспортного засобу складно переоцінити. Для кожного покупця можна підібрати варіацію, яка буде повністю відповідати його потребам. Так, Ford КА + в комплекті Studio має масу переваг, включаючи 6 аудіодинаміків, що не може не радувати цінителів гарного смаку. Для тих, хто готовий до більш високих витрат, запропоновані набори Style і Style +. Вони отримали ті ж елементи, що і в попередньому комплекті, а також деякі важливі доповнення. Збираючись придбати новий Форд КА +, обов'язково розгляньте можливість замовити топовий комплект під назвою Zetec.

Створюючи автомобіль, виробник приділив увагу його надійності. З цієї причини корозійні процеси не будуть впливати на міцність корпусу. З огляду на різку зміну погоди і величезну кількість солі на вітчизняних дорогах взимку подібна особливість буде грати важливу роль при виборі автомобіля даного автоконцерну. У разі пошкодження переднього бампера в умовах жвавого трафіку його завжди можна змінити. Модель Форд КА + отримала наборний елемент з трьох складових, тому замінити можна тільки постраждалу частину.

Покупців чекають інжекторні 4х-циліндрові силові агрегати. Їх місткість становить 1,3 літрів при вироблянні потужності до 60 кінських сил. Силовий агрегат з нижнім розподільним валом, який приводиться в рух довговічним ланцюгом, відмінно зарекомендував себе при їзді і безпечний у використанні. Автоклапан перевіряють і координують наступні 10 тисяч км, але при достатньому зносі штовхачів це не допомагає позбутися неприємного звуку.

Ресурс силового агрегату досить значний, максимальні значення досягають 200 тисяч км. До того ж в переважній більшості примірників він ще не вичерпаний. Коробка перемикання передач компактного хетчбека Ford КА + представлена ​​виключно механікою. Вона безконфліктна, якщо простежувати за збереженням пиляків шрусів. У нашому салоні ви зможете вивчити модель в найдрібніших подробицях. Ми допоможемо вибрати новий Ford КА + так, щоб ви залишилися задоволеними покупкою.