Огляд Ford Mondeo

ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНИЙ FORD MONDEO

Елегантний, ефектний, сучасний дизайн створює динамічний силует: яскраве візуальне втілення надзвичайних динамічних якостей та економічності цього автомобіля. 

Додайте до цього витонченого і продуманого дизайнупідвищену увагу до деталей та передові технології, і ви отримаєте найсучасніший та найдовершеніший Mondeo за всю історію цієї моделі. 

Щоб познайомитися з автомобілем поближче, замовте тест-драйв у найближчого дилера Ford.

Купити Форд Мондео

Ford Mondeo Форд Мондео залишається в числі найбільш затребуваних автомобілів на сучасному ринку. Перед вами седан класу «D», який вперше був показаний широкій публіці під час Детройтського автосалону в 2012 році. Автомобіль від інженерів Форд Мустанг відразу привернув чималу увагу публіки. У спробах подолати наслідки економічної кризи компанія прийняла рішення про уніфікацію власних моделей. З цієї причини вона більше не буде розробляти окремі моделі для кожного ринку. Замість цього проектуються універсальні авто, які отримають свої регіональні назви.

На Форд Мондео ціна невисока, що дозволяє придбати автомобіль всім бажаючим. Спочатку він проектувався для потреб американського ринку, тому були проведені певні напрацювання, щоб модель успішно продавалася в європейському регіоні. На рідному ринку вона більше відома під назвою Ford Fusion.

Форд Мондео ціна

Сбалансоване авто. Створюючи Форд Мондео, концерн дістав чимало ідей з дизайну Ford Evos. Обидві версії автомобіля складно відрізнити між собою. Екстер'єр і інтер'єр вийшли максимально схожими один на одного. У той же час відмінності полягають в оснащенні. Так, для Mondeo покупці можуть вибрати до восьми подушок системи безпеки, а також включити в комплект динамічну стабілізацію. Серед інших переваг відзначається наявність:

  • клімат-контролю;
  • комплексу Ford SYNC;
  • шкіряної обробки салону.

Під час складання Mondeo використовувалася платформа, оснащена стійками McPherson. Задня підвіска отримала додаткову увагу з боку інженерів, які зібрали її спеціально під цю модель. Паралельно відбувалося зниження маси і збільшення загальної жорсткості конструкції, що склало в результаті близько 10-12 відсотків.

Оснащенням автомобіля Fusion виступає 4-циліндровий силовий агрегат, який може мати обсяг 1,6 або 2,0 літрів на вибір. Купити Форд Мондео ви можете на нашому сайті, де представлені всі доступні комплектації автомобіля. Двигуни відносяться до серії EcoBoost, тому мають систему безпосереднього вприскування. Для європейського ринку поставляється турбодизель EcoBoost на 125 л. с., який замінює собою силову установку на 1,6 літрів. Покупці можуть вибирати між роботизованою, автоматичної і механічною коробкою передач. У нашому салоні ви зможете замовити Ford Mustang за вигідною ціною. Ми забезпечимо детальною консультацією кожного клієнта.